Výstavba domov

Výstavba domov a polyfunkčných objektov je činnosť vyžadujúca si množstvo zainteresovaných profesií. Spoločnosť Lateko – strechy, s.r.o. disponuje dostatočnými materiálovými, odbornými a ekonomickými prostriedkami pre kompletnú realizáciu stavieb. Kompletná výstavba domov a polyfunkčných objektov je tak pre spoločnosť Lateko – strechy, s.r.o. samozrejmosťou a pre Vás zaslúženým komfortom.

 

Výstavba domov a polyfunkčných objektov spoločnosti začína návrhom projektu a inžinieringom, pokračuje dodaním materiálu, osadením objektu do terénu a realizáciou hrubej stavby, ktorá je následne zastrešená. Ďalšou nadväzujúcou fázou sú povrchové úpravy a dodávka výplňových konštrukcií. Celá výstavba domov a objektov prebieha pod odborným dohľadom stavebného dozoru, ktorý sa postará aj o kolaudáciu.

 

Výstavba domov a polyfunkčných objektov je tak zabezpečená komplexne a zároveň dôsledne od začiatku do konca. Stavajte bez starostí, bývajte pohodlne. Spoločnosť Lateko Vám uľahčí výstavbu svojou komplexnou ponukou a spríjemní bývanie kvalitnou výstavbou. Lokalizácia spoločnosti Lateko v okrese Prievidza ju predurčuje na výstavbu domov a objektov v okrese Prievidza. Radi Vám však poskytneme služby týkajúce sa výstavby domov aj v iných lokalitách kdekoľvek na Slovensku.

Ak Vás výstavba domov a polyfunkčných objektov od Lateka zaujala, kontaktujte nás pre bližšie info.