Strešné krytiny BLACHOTRAPEZ

PLECHOVÁ ŠKRIDLA

Plechové škridle DIAMENT Plus, JOKER, JOKER Plus , KINGAS a KINGAS Plus sú výrobkami vysokej kvality odporúčané pre všetky architektonické štýly moderných rodinných domov, výrobných hál, objektov všeobecného úžitku a samozrejme na rekonštrukciu striech.

 

Krytina je vyrábaná v rôznych farbách s ochranným povlakom z polyesteru, Puralu alebo hliníka.Vďaka zautomatizovanému procesu výroby je možné dodať podľa objednávky krytinu na požadovanú dĺžku. Tak isto ponúkame široký sortiment príslušenstva ako napr. žľaby, hrebenáče, vetrolamy a iné. Toto všetko spolu aj s vybraním farby dovoľuje získať požadovaný efekt a najvyššiu akosť krytia. Váha 1m2 krytiny je okolo 4,5 kg.

 

TRAPÉZOVÝ PLECH

Ponúkané trapézové krytiny T-8, T-14, T-14 Plus, T-18, T- 18 Plus, T-20, T-20 Plus, T-35, T-35 Plus, T-50, T-55, T-55 Plus, T-60, T- 90, T-135 sú charakteristické jednoduchosťou a peknou výraznou formou čím je možné získanie zaujímavého štýlu strechy domu, prístrešku, skladu alebo iného priemyselného objektu.

 

Sú vhodné pre všetky architektonické štýly, od rodinného domu po historické objekty.

 

Vyrábane sú v rôznych farbach s polyestrovym a hliníkovým povlakom. Vďaka zautomatizovanému procesu výroby JE MOŽNÉ DODAŤ PODĽA OBJEDNÁVKY KRYTINU NA POŽADOVANÚ DĹŽKU. Firma ponúka široký sortiment príslušenstva, toto všetko spolu aj s vybraním farby dovoľuje získať požadovaný efekt a najvyššiu akosť krytia.Váha 1m2 krytiny je okolo 4,5 kg.